Scouting legt krans bij dodenherdenking

Tijdens de herdenking van 4 mei hebben de leden van onze scouting weer de kransen gelegd ter nagedachtenis aan alle slachtoffers en al het leed van de oorlog. Na een indrukwekkende 2 minute stilte hield Burgemeester Hubert Bruls een overdenking bij het Jan van Hoofmonument op het Keizer Trajanusplein. Zo zei hij dat we vooral niet moesten vergeten om ons te verbinden aan de mensen om ons heen. Om het leed van toen van betekenis te laten zijn. Om niet te snel te oordelen, maar naar de ander te luisteren en te omarmen, ook al heeft iemand een andere mening. Bij scouting Jan van hoof dragen we die gedachte wekelijks tijdens de opkomsten uit. We staan voor een inclusieve scouting voor alle kinderen uit de buurt die actief samen willen zijn.

Jan van Hoof, waar onze scouting naar vernoemd is, speelde een cruciale rol tijdens OPERATIE MARKET-GARDEN.
Meer weten over de geschiedenis en de rol van Jan van hoof tijdens de oorlog?
Lees het hier: Jan van Hoof – Scouting Jan van Hoof Nijmegen