Oliebollenactie 31 december vanaf 9.00 uur

bord scouting met tekst oliebollen

Vrijdag 31 december zijn we de hele ochtend open vanaf 9.00 uur voor oliebollen met en zonder krenten en appelbeignets. Bestellen en laten bezorgen kan niet meer. Maar bestellen en afhalen of gewoon ‘binnen’ lopen en ter plekke kopen kan natuurlijk wel. Zolang de voorraad strekt. Dus wees er snel bij, op=op.

Bezorgen
Vandaag hebben de welpen en scouts voor het eerst bezorgd in de wijk. Wat ging het goed en wat fijn om u in de buurt weer te ontmoeten. Morgen gaan we door met onze bezorging. Van de opbrengst van de oliebollenactie organiseren we activiteiten voor de kinderen en kunnen we het gebouw en de directe omgeving onderhouden.

Beste wensen
Wij wensen iedereen een heel gelukkig nieuwjaar en veel gezondheid voor 2022. Dank voor uw steun en tot ziens.