Jantje Beton Collecte 2023

Van maandag 6 maart t/m 11 maart is de jaarlijkse Jantje Beton Collecte.

Ook scouting Jan van Hoof doet dit jaar weer mee. Van de opbrengst is 50% voor de club zelf en 50% gaat naar projecten van Jantje Beton. We kunnen je donatie goed gebruiken om nog leukere activiteiten te kunnen organiseren voor onze jeugdleden en voor onze aanstaande verbouwing.

Woon je in de wijk Hazenkamp of St. Anna?
Onze leden komen vrijdag avond 3 maart danwel zaterdag 4 maart  in het gebied tussen de St Annastraat, Hazenkampseweg en Slotenmaker de Bruïneweg met de collectebus langs. Geef je bijdrage aan de collectant die dan langs komt.

Je kunt ook online doneren! Online doneren kan van 1 maart t/m 31 maart.

Collectebus van Scouting Jan van Hoof

Namens de jeugdleden, staf en bestuur bedankt voor je bijdrage!